Week 2 Pool Results 2021

Week 1 AUSSIE 2021 Fixtures For Sat 10 July 2021 can be accessed below.

 

News Online reports that the AUSSIE fixtures are for forty-nine (49) football matches in Australia.

Week Number: 1 Season: AUSSIE 2021 Match Date: 10-July-2021.

 

We publish Football Pools Results upon full-time (FT) confirmation. Pools panel results are published at half-time (HT) by an association known as the Football Pools Panel.

WEEK 1 – AUSSIE 2021 10-Jul-2021

# Pools Coupon Fixtures Result Status
1 Airdrie         Annan
2 Albion R.         Ayr Utd.
3 Brechin         Livingston
4 C Rangers         Stirling A.
5 Cowdenbeath         Raith
6 Dumbarton         St Mirren
7 E. Kilbride         Kilmarnock
8 Elgin         Arbroath
9 Forfar         Ross County
10 Montrose         Brora R.
11 Partick         Dunfermline
12 Peterhead         Hearts
13 Queen O’Sth         Queen Pk
14 Stranraer         Morton
15 AIK         Varbergs LKO
16 Elfsborg         Orebro Sunday
17 Halmstad         Djurgaarden Monday
18 Hammarby         Degerfors Sunday
19 Kalmar         Hacken Monday
20 Malmo         Sirius EKO
21 Mjallby         Norrkoping Sunday
22 Ostersund         IFK Gothenburg Sunday
23 Brann         Tromso LKO
24 Mjoendalen         Haugesund LKO
25 Molde         Odd Grenland Sunday
26 Rosenborg         Kristiansund LKO
27 Sandefjord         Sarpsborg LKO
28 Valerenga         Lillestrom Sunday
29 Viking         Stromsgodset LKO
30 America MG         Atl. Miniero Sunday
31 Atletico PR         Bragantino Sunday
32 Cuiaba         Ceara Sunday
33 Flamengo         Chapecoense Sunday
34 Fortaleza         Corinthians Sunday
35 Gremio         Internacional Sunday
36 Juventude         Atletico GO Sunday
37 Palmeiras         Santos FC Sunday
38 Sao Paulo         Bahia Sunday
39 Sport Recife         Fluminense Sunday
40 Bryne         Sogndal Monday
41 Grorud         Aalesund Monday
42 Hamarkameratene         Aasane Sunday
43 Jerv         UII Kisa Monday
44 KFUM         Start Monday
45 Ranheim         Sandnes Monday
46 Raufoss         Fredrikstad Monday
47 Strommen         Stjoerdals B. Monday
48 Haka         KuPS Sunday
49 Honka         AC Oulu Sunday